skup_aut_s_1_3.jpg

Skup samochodów - Info

Nasz Skup Aut w Warszawie specjalizuje się w skupie aut za gotówkę w każdym stanie technicznym, samochodów każdej marki. Jeżeli szukasz kupca na swój stary samochód z dużym przebiegiem możesz rozważyć odsprzedanie go nam. Skupujemy auta każdej marki i rodzaju, zarówno te z małym przebiegiem, jak i samochody mające swoje lata

Odsprzedane auta odbieramy własna lawetą. Odkupione auta odbieramy w okolicach Warszawy w kilka godzin, lub możemy umówić się na odbiór samochodu na konkretny termin.

Blog

Zapoznaj się z artykułami na naszym blogu. Jesteśmy również pasjonatami motoryzacji i pojazdów silnikowych. Piszemy o przydatnych rzeczach dla kierowców i użytkowników dróg, a nie tylko o skupie samochodów i naszej działalności. Porady, informacje, wskazówki i wiele wiele innych, do wyboru poniżej!

używane samochody skup warszawa
Bez kategorii

Samochód do 5 tysięcy – jak przygotować się do kupna?

Samochód do 5 tysięcy – jak przygotować się do kupna? Kwota 5 tysięcy nie jest z pewnością odpowiednia do kupienia pojazdu klasy premium w idealnym stanie. Jednak wystarczy do nabycia samochodu, który spełni niewygórowane wymagania. Do zakupu za taką sumę należy się odpowiednio przygotować. Na co zwrócić uwagę, aby wybrać dobre auto do 5 tysięcy?

zakup auta warszawa
Bez kategorii

Zakup auta – to proste

Przysłowiowe cztery kółka to najprostszy sposób na mobilność. Oferty nowych i używanych aut zalewają przestrzeń bilbordów i reklam w sieci. Zakup auta wydaje się być czymś prostym i banalnym. Częściowo tak jest o ile dysponujemy odpowiednią kwotą pieniędzy.

Przewiń do góry