zakup auta warszawa

Zakup auta – to proste

Przysłowiowe cztery kółka to najprostszy sposób na mobilność. Oferty nowych i używanych aut zalewają przestrzeń bilbordów i reklam w sieci. Zakup auta wydaje się być czymś prostym i  banalnym. Częściowo tak jest o ile dysponujemy odpowiednią kwotą pieniędzy. Jednak jak to w życiu bywa, los płata nam różne figle. Zdarzają się takie lata kiedy z gotówką bywa krucho. W takiej sytuacji zakup auta znacznie się komplikuje. Naturalnym pomysłem, który pojawi się u większości osób będzie zakup na kredyt. Zawsze wiąże się on z dodatkowymi kosztami, jednak w przypadku gdy potrzebujemy auta na do jazdy do pracy lub jesteśmy w trakcie rozwijania firmy transportowej potraktujemy kredyt jako inwestycję.

Formalności podczas ubiegania się o kredyt o samochód nie są specjalnie skomplikowane. Przedstawiciel banku zażąda od nas dokumentu tożsamości oraz udokumentowania dochodu za ostatnie kilka miesięcy. Dopyta o nasz stan cywilny, liczbę osób na utrzymaniu oraz status finansowy. Naturalnie, za naszym przyzwoleniem sprawdzi naszą wiarygodność płatniczą w BIG-u. Jeżeli w przeszłości byliśmy nierzetelnymi kredytobiorcami zamknie to naszą drogę do ubiegania się o pożyczkę. Zakładając jednak pozytywną weryfikację, przedstawiciel banku złoży w naszym imieniu wniosek o przyznanie kredytu na samochód. Po jego pozytywnym rozpatrzeniu w odpowiedniej komórce kredytodawcy  nic nie stanie nam już na przeszkodzie do sporządzenia i podpisania umowy kredytowej. Zanim do tego dojdzie na kupującym ciążą pewne obowiązki. Należy zapoznać się dokładnie z ofertą kredytowa, wysokością rat, oprocentowaniem i całkowitym kosztem kredytu. Warto zrobić symulację spłat rat w kilku wariantach i w u różnych podmiotów. Różnice mogą być zaskakujące. Dopytujmy o niejasności, prośmy o ich wyjaśnienie i wskazanie odpowiednich zapisów w umowie. Po podpisaniu umowy o kredyt zobowiązani jesteśmy do przestrzegania jej zapisów. Banki są coraz bardziej pomysłowe i elastyczne w tworzeniu ofert na zakup auta. Dają możliwość spłaty niewielkich rat przy dużej kwocie wykupu auta. Częstą praktyką jest brak pierwszej wpłaty przy zakupie, rezygnowanie z marży czy prowizji. Czasami możemy negocjować wysokość oprocentowania kredytu. Wiele banków daje możliwość bezpłatnych wakacji kredytowych, tj. zawieszenia spłat rat na określony w umowie okres. Każdy sposób i próba obniżenia ceny kredytu ma sens i warto takie próby podejmować.

Kupujący powinien mieć na uwadze fakt, że decydując się na kredyt, bank będzie wymagał od pożyczkobiorcy ubezpieczenia samochodu w Autocasco. Dotyczy to w zasadzie wszystkich banków. Jak pokazały badania wraz z rozbiciem bądź kradzieżą auta, kupujący tracili zapał i chęci do terminowego regulowania kredytowych należności.  Kredyt na samochód to dobre i bezpiecznie rozwiązanie o ile mądrze go zaplanujemy. Głównie chodzi o ustalenie wysokości rat w ten sposób, żeby nie stanowiły zbyt dużego ułamka naszego domowego budżetu. Decydując się na zakup samochodu, przy sprawnych sieciach informatycznych jesteśmy w stanie kupić auto finansowane kredytem w ciągu jednego dnia.

Skup aut Warszawa

Nasz Skup Aut w Warszawie specjalizuje się w skupie aut za gotówkę w każdym stanie technicznym, każdej marki. Prowadzimy skup pojazdów bez OC czy badań technicznych, więc jeśli posiadasz taki samochód, możesz śmiało zadzwonić do nas o wycenę auta. Nasz specjalista złoży Ci ofertę i umówi termin odebrania auta

Formalności Skupu Aut

Jedynym dokumentem, który będziesz musiał uzupełnić sprzedając nam swoje czynne auto jest

Jeśli sprzedajesz nam samochód niedopuszczony do ruchu, oto dokumenty wymagane przy pojazdach przeznaczonych na złomowanie:

Przewiń do góry