skup_aut_s_1_3.jpg

Złomowanie Pojazdów Warszawa

Jakich pojazdów dotyczy autokasacja w Warszawie?

Autokasacja dotyczy pojazdów, które nie nadają się już do naprawy, ponieważ koszty związane z przywróceniem ich do stanu używalności znacznie przewyższają ich całkowitą wartość. Jeśli masz samochód, który z różnych przyczyn nie nadaje się do dalszej jazdy, poddaj go procesowi, jakim jest złomowanie pojazdów. 

Gdzie złomować auto w Warszawie?

Warszawa niejednokrotnie zaufała już naszej firmie, a grono zadowolonych klientów z tego miasta przez cały czas rośnie. Posiadamy filię Stacja Kasacji Pojazdów w Warszawie. Jesteśmy doświadczoną firmą, która skrupulatnie przestrzega wszelkich obowiązujących zasad, norm oraz wymogów związanych ze złomowaniem pojazdów. 

Złomowanie aut bez badań technicznych

Prowadzimy również złomowanie aut bez badań technicznych, poza tym nasi pracownicy chętnie udzielają klientom cennych porad w temacie złomowanie auta bez OC. Postaw na nasz auto złom – Warszawa to miasto, w którym mieści się siedziba naszej firmy.

Kasacja auta? Zezłomuj auto w naszej filii

Zgłoś się do naszej filii by zezłomować auto w Warszawie. Jeśli potrzebujesz usług Warszawskiej Certyfikowanej Stacji Kasacji Pojazdów zajrzyj do nich. Nie tylko odbieramy pojazdy za darmo i przeprowadzamy bezpłatną wycenę, to na dodatek pomagamy w przejściu przez formalności związane ze złomowaniem.

Najlepsze ceny na rynku!

Nie potrzebujemy pośredników którym odpalamy marżę – masz gwarancję najlepszej możliwej ceny, najszybszego odbioru, fachowej wyceny i sprawnej obsługi. 

Zadzwoń: 506 302 209

Odbiór pojazdów

Odsprzedane auta odbieramy własna lawetą. Ze względów logistycznych podejmujemy kilka samochodów na raz z danej miejscowości lub rejonu. Mamy do dyspozycji kilka pojazdów, więc nasza mobilność nie jest ograniczona. No, chyba że natkniemy się na korki na trasie. Odkupione auta odbieramy w okolicach Warszawy w kilka godzin, lub, jeśli chcesz się umówić na odbiór samochodu na konkretny termin przyjedziemy w konkretnym dniu.

Przewidywany dojazd do klienta jest od 10 minut do kilku godzin, zależnie, czy wszystkie nasze pojazdy są w trasie. Masz jednak gwarancję, że nigdy Cię nie pominiemy i odbierzemy Twój pojazd, załadujemy go sprawnie i bezproblemowo.

Przewiń do góry